14-17 Yaş Gençler İçin Hiphop Kursu

Ergenler için Hiphop kursu

Ergenler için Hiphop kursu Dans Point tarafından 14-17 yaş arası gençler için Hiphop kursu açılacak. Dünyayı peşinden sürükleyen Hiphop dansını öğrenmek isteyen gençler nezih bir ortamda güvenle Hiphop öğrenecek. Hem bireysel gelişimi hem de beden gelişimini doğrudan etkileyen dans faaliyeti gelişme çağında olan gençler için çok faydalı. Sağlıklı bir gelişim için önerilen Hihop dansı, çocuklarınızın kurs ortamında sosyalleşmesi için de çok önemli. Çok yakında açılacak kurs için kayıtlar başladı. Siz de Hiphop öğrenmek istiyorsanız erken kayıtlarda yapılan indirimlerden yararlanın.

Çocuk Hiphop Kursu Açılıyor

Çocuklar için Hiphop sınıfı

Ergenler için Hiphop kursu Dans Point çocuklar için Hiphop sınıfı açıyor. Hiphop müziğine ilgi duyan ve dans etmek isteyen çocuklar için açılacak sınıfta uzman eğitmenler geleceğin sanatçılarını yetiştirecek. Haftada bir gün yapılacak ders 1,5 saat sürecek. Dans eğitimine başlamadan önce karın, sırt ve bel kaslarının kuvvetli ve esnek hale gelmesi için 20 dakika kondisyon ve ısınma hareketleri yapılacak. Ardından kareografi ve rutin figürler öğretilecek. Öğrenilen hareketler pratik yapılacak ve ayda bir kez olmak kaydıyla break dansın içinde olan el ve kafa duruşları gibi hareketlere çalışılacak.

Çocuklarınızın ilgi duydukları Hiphop dansı eğitimini nezih bir ortamda ve güvenle almalarını sağlayacak bu fırsatı kaçırmayın...

Hiphop Kursuna Katıl Sen de Hiphop Öğren

Çocuklar için Hiphop sınıfı

 Dans Point Hiphop Kursuna Katıl Sen de Hiphop Öğren Dans Point, gençlerin en büyük tutkularından biri olan Hiphop dansı için açtığı kursta dersler başladı. Şaşkınbakkal şubesinde her Pazar 13.00 - 14.30 yapılan derslerde Hiphop kursunda R&B ve rap şarkıları eşliğinde break dans eğitimi alan gençler, en çılgın partilerde yetenekleri göstermek için sabırsızlanıyor. Profesyonel dans eğitmenleri eşliğinde verilen derslerde öncelikle temel figürler öğretiliyor. Ardından ritim duygusunu geliştiren tekniklerin yanı sıra bireysel ve grup olarak pratik dersleri yapılıyor.

Sizde bu asi ve çılgın dansı öğrenmek istiyorsanız harekete geçin ve hemen kursa kaydınızı yaptırın. Hiphop ile dans et ve isyanını yaşa...

Hiphop Kursu

Hiphop Videolar

Hiphop Videolar

Hiphop Resimler

Hiphop Resimler

Yorumlar

“ Hayat bir oyun, ama adil değil! Kuralları yıkıyorum öyleyse umrumda değil ”
Jay-Z & Rihanna
(Run This Town)